+420 774 997 898
Menu

Značka Joie a její novinky

Jediná autosedačka pro miminko, batole i malého školáka. Produkty Joie usnadňují život dětem i rodičům.

Před 13 lety vznikla ve Velké Británii značka produktů pro děti Joie. Stojí za ní sympatická firma, která si své zaměstnance hýčká jako členy rodiny a dbá na to, aby všechny výrobky s logem Joie co nejlépe sloužily nejen nejmenším členům, ale i rodičům nebo prarodičům. A to při každodenních činnostech, při životních radostech i strastech. Výrobky britské značky dnes využívají rodiny z více než 80 zemí světa a nejlépe se dají charakterizovat jako produkty “pro život”. Jsou nesmírně praktické, a přitom stylové, a navíc překonávají bezpečnostní standardy EU.Společnost je aktuálně největším výrobcem autosedaček na světě. Těží ze zkušeností z téměř 40 let vývoje, výroby a testování dětských výrobků pro velké globální značky. Díky vlastním výrobním závodům, testovacímu a vývojovému centru a možnosti vyrábět vlastní formy dokáže Joie trh zásobit úžasnými a kvalitními výrobky za bezkonkurenční ceny. V sortimentu Joie naleznete dětské kočárky, autosedačky, postýlky a kolébky, oblíbené jídelní židličky či houpátka. I přes krátkou dobu působnosti Joie na světovém trhu se jejím produktům podařilo získat řadu uznávaných ocenění za bezpečnost, praktičnost a design. Seznamte se s nejnovějšími autosedačkami, které u nás můžete zakoupit. 


Joie i-Spin XL (od narození do 150 cm)

Jednou z nejnovějších autosedaček od britského výrobce je Joie i-Spin XL. Rodiče na ní ocení především praktičnost a univerzální využití pro různě staré děti. Autosedačka je vhodná jako pokračující po vajíčku, usadíte do ní větší batole, ale i vzrostlé dítě sedící v autě po směru jízdy. Joie i-Spin XL je schválena pro použití proti směru jízdy od narození dítěte do výšky 105 cm i pro následné umístění po směru jízdy - od 15 měsíců (min. 76 cm výšky) do 150 cm výšky dítěte. Nejmenší děti do ní upoutáte pětibodovými pásy autosedačky a do auta ji nainstalujete pomocí ISOFIXu a opěrné nohy. Až malý pasažér vyroste, nemusíte pořizovat autosedačku novou, a stačí jen upravit poutání dítěte a instalaci sedačky (tříbodovým pásem vozidla a volitelně v kombinaci s ISOFIXem). V reálu můžete své dítko v jediné autosedačce vozit následně po vajíčku až do doby, kdy dosáhne výšky 150 cm. Při každodenním cestování oceníte jednoduché ovládání sedačky, především skvělou otočnou funkci v rozsahu 360 stupňů, která usnadňuje nastupování a vystupování dítěte. Malý cestovatel si výlet v sedačce v Joie i-Spin XL užije v různých polohách, díky pěti možnostem sklonu sedačky dostupným po i proti směru jízdy. S rostoucím dítětem snadno průběžně nastavíte výšku sedačky - disponuje 14 možnostmi - a současně s nastavením výšky rozšíříte bočnici pro ramenní bezpečnostní pásy. Praktické detaily doplňují nejpokročilejší bezpečnostní vychytávky včetně pevného ocelového vyztužení, paměťové pěny a dalších prvků pro maximální ochranu nejmenšího člena posádky, především při bočním nárazu. 

Joie i-Spin Multiway (od narození do 125 cm)

Další novinkou, která nedávno vzešla z britské výrobny, je autosedačka Joie i-Spin Multiway, kterou rovněž využijete pro různě staré děti, a nemusíte s rostoucími dítětem neustále obměňovat “odrostlé” autosedačky za nové. Od narození dítěte do 105 cm ji do auta nainstalujete proti směru jízdy (s poutáním dítěte pomocí pětibodových pásů), od výšky dítěte 76 cm ji lze využít i po směru jízdy, stále s poutáním pomocí pětibodových pásů. Pro děti vyšší než jeden metr (až do 125 cm/25 kg/cca 7 let) upoutáte dítě v sedačce po směru jízdy standardním tříbodovým pásem vozidla. Ve všech případech využití sedačky je cestující v maximálně bezpečné a chráněné zóně díky mnoha nejmodernějším vychytávkám - tlumící patentované paměťové pěně, dodatečných prvků pro maximální ochranu při nárazu z boku či systému, který signalizuje případnou nesprávnou instalaci sedačky do automobilu. Rodiče ocení otočnou funkci sedačky pro jednoduché usazování a vyndávání dítěte, několik možností poloh sklonu sedačky (třeba když váš malý cestovatel v autě usne) a také naprosto jednoduchou a ojedinělou instalaci sedačky pomocí ISOFIXu a pásu Top Tether. Tu oceníte i ve vozech, kde není výhodné používat opěrnou nohu. 

i-Trillo FX (cca od 4 let do 150 cm)

Pro starší děti, zhruba od 4 let a nad výšku 1 metr, představila značka Joie novou autosedačku i-Trillo FX. Přesahuje nároky bezpečnostních standardů, pro malého cestovatele je úžasně pohodlná a hravě v ní zvládne i cesty na dlouhé výlety či dovolené. Podle potřeby mu podle aktuální výšky nastavíte hlavovou opěrku i správnou pozici pásu. Hlavová opěrka disponuje deseti pozicemi, v sedačce může jedno dítě cestovat až do doby, kdy doroste do výšky 150 cm. Autosedačka se poutá spolu s dítětem pomocí tříbodového pásu vozidla s možností dodatečného upevnění sedačky pomocí ISOFIXových konektorů. Stejně jako u autosedaček pro menší děti, nechybí ani větším pasažérům v Joie i-Trillo FX nejnovější bezpečnostní prvky, především zvýšená a zesílená ochrana při nárazu z boku pro větší ochranu hlavy, těla a boků dítěte. Velmi praktický je zabudovaný držák na nápoje i jednoduše snímatelný a v pračce pratelný potah sedačky.Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

GLS SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuČeská pošta | balíkovnaOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí