+420 774 997 898
Menu

Klub Ondálek

Datum: 17.3. 2016

Rozmýšlíte se nad nákupem v obchodě Ondálek?

 

Doprava zdarma, stálá sleva až 10 %, přehled o aktuálních novinkách, akcích a slevách. To vše můžete získat, když se zaregistrujete do Klubu Ondálek! Registrace probíhá zcela zdarma a můžete ji učinit i bez předešlých nákupů v našem obchodě.

 

Jak na to? Stačí vyplnit registrační formulář na internetu nebo zajít osobně do naší kamenné prodejny v Chebu, kde Vám s registrací pomůže náš příjemný personál.

 

Výhody věrnostního programu Klubu Ondálek

 

- Pro všechny registrované zákazníky v rámci České republiky poskytujeme dopravu zdarma (NEPLATÍ pro přepravu nábytku!).

 
- Registrovaným zákazníkům ze Slovenska nabízíme zvýhodněné poštovné 8 euro, při nákupu nad 3 000 Kč pak jen 5 euro.
 
- Pokud se zaregistrujete do Klubu Ondálek, tak již po prvním nákupu získáváte slevu na další nákupy ve výši 2 %.

- Zákaznická sleva se poté dál navyšuje. Jestliže Vaše nákupy přesáhnou:

- 5 000 Kč, vaše sleva na další nákupy je 5 %,


25 000 Kč, vaše sleva na další nákupy je 7 %,


50 000 Kč, získáváte u nás stálou slevu 10 %.


- Pravidelné zasílání našeho newsletteru s akcemi, novinkami a slevami. 
 

Máte o tyto benefity zájem? Zaregistrujte se do Klubu Ondálek!

 

Všeobecné podmínky

 

Načtené platby zahrnují nákup v Ondálek baby & outdoor (v kamenné prodejně i na e-shopu www.ondalek.cz ). Slevu je možné uplatnit od následujícího dne po dosažení limitu, který je pro ni potřeba viz. výše. Při nákupu přes internet (po přihlášení se do svého účtu) se útrata na Vaši Věrnostní kartu (dále jen VK) načítá automaticky. Při nákupu v kamenné prodejně provede načtení personál osobně. Vaše VK Vám v případě registrace přes internet bude zaslána poštou, při registraci v kamenné prodejně Vám ji předá prodávající. Při nákupu přes internet je pro načtení bodů nutné se přihlásit na svůj účet, objednávka zboží pak probíhá standardně. V obchodě je třeba VK předkládat před nákupem. Od září roku 2012, kdy jsme pro vás začali Věrnostní program připravovat, měli registrovaní zákazníci naší kamenné prodejny jedinečnou možnost sbírat body na svou budoucí VK. Vyhrazujeme si právo zpětně neposkytovat žádné slevy vyplývající z výše Vašeho kreditu na VK. Vaše stálá sleva vyplývající z aktuální útraty na vašem Věrnostním účtu se může sčítat pouze s aktuálními slevami u produktů na našem e-shopu anebo v naší kamenné prodejně, nikoliv se slevami externího charakteru. Děkujeme za pochopení.Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

DPD SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí