+420 774 997 898
Menu

Vybíráme kočárek Bugaboo!

Nizozemské kočárky Bugaboo spojují nejvyšší kvalitu, funkčnost, praktičnost a propracovaný vzhled do jedinečného celku. Právě díky těmto vlastnostem se staly mezi rodiči i dětmi tak oblíbenými, že je potkáte takřka na celém světě. Propadli jste kouzlu kočárků Bugaboo a tápete, jaký model vybrat? Anebo vybíráte kočárek a Bugaboo je jednou z několika značek, které vás zaujaly? Pak je tento článek určen přesně pro vás.

Jednotlivé modely kočárků Bugaboo se liší svými funkcemi, vzhledem a cenou. Nelze říct, který model je ten nejlepší. Nejlepším kočárkem je totiž ten, který plně odpovídá životnímu stylu rodičů a na společné cestě s jejich dítětem je bude provázet jako věrný společník. 
 
Níže naleznete podrobně popsané všechny modely kočárků Bugaboo a jejich přehledné srovnání, které vám pomůže udělat si jasno!
 

Fox5

… maximálně komfortní

 

Přesně takový je kočárek Bugaboo Fox5. Tento model se plně přizpůsobí vašemu životnímu stylu: procházky přírodou i městem, cestování nebo nakupování s ním budou vždy snadné a příjemné. Kočárek Bugaboo Fox5 lze rozpohybovat tím nejmenším tlakem, a to jak v městské džungli, tak i na zasněžených horských stezkách. Díky velikosti kol a jejich inovovanému zavěšení, zajistí Fox hladkou a stabilní jízdu bez ohledu na povrch. S ohledem na ultralehký rám a naprosto bezproblémové skládání můžete kočárek snadno přenášet mezi vaším autem a domem, či ho složit do superkompaktního tvaru pro bezprostřední skladování. Nově má tento model prodlužitelný sedák a stříšku, takže dopřeje dostatek prostoru i starším dětem.

 

Fox Cub

… skromný a přesto bezkonkurenční

 

Kočárek Fox Cub je historicky tím nejdostupnějším modelem Fox. Je to v podstatě odlehčená verze nejvyššího modelu Fox5, která stále nabízí maximum výhod. Má skvělé jízdní vlastnosti a zároveň velmi příjemnou hmotnost, je extra skladný. Všechny rozdíly mezi modelem Fox5 a Fox Cub najdete v tomto článku.Cameleon3

… legendární

 
Model Cameleon3 je ikonou značky Bugaboo. Vyrábí se již více než 15 let, a tak si můžete být jisti, že během této doby prošel takovými vylepšeními, aby vám nyní nabídl jednoduše to nejlepší. Kočárek Cameleon3 je neuvěřitelně všestranným kočárkem, který se dokonale přizpůsobí jak věku dítěte, tak i terénu, po kterém právě jedete. Multifunkční kočárek Cameleon3 je lehký, kompaktní a funkční (spíše) městský kočárek.


Lynx

… inovovaný


Model Bugaboo Lynx vychází z ikonického kočárku Cameleon3. Ověřený design, intuitivní funkčnost i praktické vlastnosti u něj byly doplněny o několik detailů, které z kočárku Lynx dělají takového prostředního bráchu mezi Foxem a Cameleonem. Lynx má oproti Cameleonu3 větší kolečka, výše uloženou hlubokou korbu, stříšku vylepšenou o odvětrání nebo třeba inovovaný nákupní košík. Díky kolečkům, která jsou ale menší než u modelu Fox2, je ideálním společníkem do běžného terénu - do města nebo parku.


Butterfly

…extra kompaktní


Ultra kompaktní Bugaboo Butterfly, který složíte za vteřinu, je ideální do města i na cesty. Složte a rozložte Butterfly rychlostí blesku a užijte si naprostou svobodu na každý den. Jedna sekunda - to je vše, co potřebujete ke složení Bugaboo Butterfly do úhledného balíčku. Není třeba nastavovat sedadlo, zavírat stříšku, skládat opěrku nohou nebo dokonce sundávat nánožník. A nejlepší část? Rodiče jej mohou složit pouze jednou rukou, zatímco druhou rukou drží své dítě. Když je čas kočárek rozložit, stačí jeden rychlý pohyb a o zbytek se postará gravitace.


Dragonfly

… kočárek budoucnosti

 
Bugaboo Dragonfly je kočárek budoucnosti, ve kterém se potkává jedinečný komfort a unikátní kompaktnost. Je ideální do rušného městského prostředí, ve kterém vám bude tím nejlepším parťákem. Složíte ho za sekundu jednou rukou - a to i s nasazenou korbičkou, díky velkým kolům zažijete pohodlnou jízdu a extra pohodlný sedák a opěrku nohou si váš malý pasažér jednoznačně zamiluje.


Bee6

… městský

 
Model Bugaboo Bee6 je extra lehký a kompaktní městský kočárek. Tento kočárek je určen pro rodiče s dynamickým životním stylem, kteří se často potýkají s všemožnými nástrahami měst, jako jsou obrubníky, hromadná doprava či úzké uličky v obchodech. Bugaboo Bee6 vás překvapí svojí lehkostí a svižností při jízdě. S tímto kočárkem vás budou jízdy městem bavit a komfortní jízdu si budete společně s dítětem náležitě užívat.


Donkey5

… přizpůsobivý

 
Bugaboo Donkey5 je vůbec prvním kočárkem snadno přeměnitelným z kočárku pro jedno dítě na kočárek pro sourozence nebo dvojčátka a naopak. To vše ve třech jednoduchých krocích, kdy teleskopicky rozšíříte podvozek. Dalším benefitem tohoto kočárku je mnoho úložných prostorů a přihrádek na odkládání, díky kterým Donkey5 uveze spoustu věcí stejně jako oslík, po kterém ostatně dostal i své jméno. Díky velkým zadním kolům je kočárek vhodný i do náročnějšího terénu, ve kterém vám zajistí pohodlnou jízdu. Čekáte-li první miminko a do pár let plánujete druhé, anebo nosíte pod srdcem dvě miminka, je pro vás Bugaboo Donkey5 tím pravým kočárkem!


Milí rodiče, věříme, že jsme vám tímto článkem alespoň trochu přiblížili nabídku kočárků Bugaboo a pomohli vám s výběrem toho nejlepšího kočárku pro vaši rodinu!                                 


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

GLS SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuČeská pošta | balíkovnaOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí