+420 774 997 898
Menu

Nejlepší kočárky různých cenových kategorií

Datum: 4.11. 2020

Při výběru toho pravého kočárku přesně pro vás a vaše potřeby existuje spousta faktorů, které určují finální rozhodnutí. Z naší mnohaleté praxe víme, že dvě otázky jsou ale zásadní - a to "Kde se budete s kočárkem nejčastěji pohybovat? Ve městě, v přírodě, nebo v kombinaci obojího?" a "Kolik chcete do kočárku investovat?". Nelze totiž říct, který kočárek je ten nejlepší. Každý rodič má jiné nároky a požadavky, a tak je výběr kočárku vždy velmi individuální záležitostí.


V následujícím článku bychom vám rádi představili, z našeho pohledu, ty nejlepší kočárky z jednotlivých cenových kategorií. Vždy je porovnávána cena za kompletní kočárek, to znamená za podvozek, hlubokou korbu a sportovní nástavbu.Do 15 tisíc

V našem obchodě nabízíme kvalitní kočárky i v této cenové kategorii. Vybírat můžete z nabídky značky Bebetto nebo Muuvo.


Kočárky Bebetto patří mezi tradiční typ kočárků. Mají velkou klenutou korbu a prostornou sportovní nástavbu. Jsou dobře odpružené a mají poměrně velká kola. V ceně je navíc přebalovací taška, pláštěnka, moskytiéra a držák nápojů. Naším favoritem je model Bebetto Holland.


Další možností jsou kočárky Muuvo, konkrétně model Muuvo Quick. Má moderní vzhled, je lehký a snadno se s ním manipuluje. Tento kočárek má pevný rám, dobré odpružení a pohodlné sportovní sezení.


15 - 20 tisíc


Naším absolutním favoritem v této cenové kategorii je kočárek Mutsy Nio. Jedná se o skvělého společníka, který se přizpůsobí jízdě ve městě, ale hravě zvládne i náročnější terén. Má velmi dobré odpružení a velmi snadno se složí do opravdu kompaktního tvaru. Sportovní nástavbu nasadíte jak po, tak i proti směru jízdy, a lze jsi sklopit do úplného lehu.


Pokud patříte mezi ty rodiče, kteří se budou pohybovat spíše v přírodě, výborný pro vás bude Mutsy Evo. Není tak skladný jako jeho brácha Mutsy Nio, o to je ale lepší v terénu. Je skvěle odpružen a sportovní nástavba splňujte stejné parametry jako u modelu Nio.


20 - 25 tisíc

 

V této cenové kategorii patří mezi nejoblíbenější kočárky Bugaboo Cameleon3+ a Mutsy Icon.


Cameleon3+ je ikonickým modelem slavné značky Bugaboo. Je prověřen léty i nesčetným množstvím rodičů, a tak jeho finální verze nabízí maximální komfort pro dítě i pro rodiče. Má velkou prostornou korbu a kolébkové sportovní sezení otočné po i proti směru jízdy. S ohledem na menší přední kolečka ho doporučujeme spíš jako městský kočárek.


Dalším oblíbeným kočárkem je Mutsy Icon, který je jedinečný svým systémem skládání, který z něj dělá nejskladnější kočárek ve své třídě. Je to skvělý městský kočárek, který si poradí i s občasným terénem. Sportovní sedák lze otočit po i proti směru jízdy a položit ho až do úplného lehu.


Do 25 tisíc máte nyní možnost pořídit i kočárek Thule Sleek, který svými vlastnostmi odpovídá prémiové kategorii kočárků. Je velmi stabilní, funkční a přizpůsobivý. Sportovní sezení můžete otočit dopředu i dozadu a v případě potřeby můžete z Thule Sleek udělat i sourozenecký kočárek. Má příjemně velká kolečka a skvělé odpružení, takže si poradí s městskou džunglí i lesní cestou.


25 - 35 tisíc


V rámci této, nejvyšší, cenové kategorie můžete vybírat z prémiových značek, jakými jsou Bugaboo, Cybex a Joolz.


Naším absolutním favoritem je kočárek Bugaboo Fox2. Jedná se o stabilní a robustní kočárek, který je ale velmi lehký. Se sportovní nástavbou váží pouhých 9,9 kg. Má výborné odpružení, poměrně velká kola a velmi snadno se s ním manipuluje, díky čemuž si s ním budete užívat jízdu ve městě i v přírodě. Má opravdu velkou korbičku a kolébkové sezení.

 

Dalším oblíbeným kočárkem z řad prémiových výrobců je Cybex Priam. Jedná se spíše o městský typ kočárku, který vyniká svým čistým a elegantním designem. Kočárek Priam je dobře odpružen, a tak na rovnějších površích nabízí hladkou a plynulou jízdu. Výhodou je snadné složení jednou rukou a dlouhá, rovná ložná plocha u sportovního sezení.


Dalším oblíbeným kočárkem v cenové kategorii kolem 30 tisíc je Joolz Day+. S ohledem na jeho odpružení a velikost kol ho lze zařadit také mezi spíš městské kočárky. Při procházkách městem a lehkým terénem nabízí příjemnou a pohodlnou jízdu pro dítě i rodiče. V porovnání s Bugaboo a Cybex je nejméně skladný. Má poměrně velkou hlubokou korbu a sportovní sedák kolébkového typu.Milí rodiče, věříme, že vám tento článek pomohl zorientovat se v nabídce těch nejlepších kočárků v rámci jednotlivých cenových kategorií. Pokud budete při výběru kočárku potřebovat s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit.


Související články

Nejlepší kočárky (nejen) na jaro a léto

Nejlepší kočárky (nejen) na jaro a léto

Hledáte lehký, kompaktní a spolehlivý kočárek, se kterým prožijete bezstarostné jaro a léto? Potřebujete extra skladný kočárek na dovolenou, který se vejde na palubu letadla nebo i do mini kufru auta? Pak jste tady správně! V tomto článku najdete ověřené tipy na ty nejlepší kočárky (nejen) na jarní a letní dobrodružství. První sekci tvoří kočárky vhodné na palubu letadla, v té druhé pak najdete...

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

GLS SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuČeská pošta | balíkovnaOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí