+420 774 997 898
Menu

Nejlepší kočárky různých cenových kategorií

Datum:4.11.2020

Při výběru toho pravého kočárku přesně pro vás a vaše potřeby existuje spousta faktorů, které určují finální rozhodnutí. Z naší mnohaleté praxe víme, že dvě otázky jsou ale zásadní - a to "Kde se budete s kočárkem nejčastěji pohybovat? Ve městě, v přírodě, nebo v kombinaci obojího?" a "Kolik chcete do kočárku investovat?". Nelze totiž říct, který kočárek je ten nejlepší. Každý rodič má jiné nároky a požadavky, a tak je výběr kočárku vždy velmi individuální záležitostí.


V následujícím článku bychom vám rádi představili, z našeho pohledu, ty nejlepší kočárky z jednotlivých cenových kategorií. Vždy je porovnávána cena za kompletní kočárek, to znamená za podvozek, hlubokou korbu a sportovní nástavbu.Do 15 tisíc

V našem obchodě nabízíme kvalitní kočárky i v této cenové kategorii. Vybírat můžete z nabídky značky Bebetto nebo Muuvo.


Kočárky Bebetto patří mezi tradiční typ kočárků. Mají velkou klenutou korbu a prostornou sportovní nástavbu. Jsou dobře odpružené a mají poměrně velká kola. V ceně je navíc přebalovací taška, pláštěnka, moskytiéra a držák nápojů. Naším favoritem je model Bebetto Holland.


Další možností jsou kočárky Muuvo, konkrétně model Muuvo Quick. Má moderní vzhled, je lehký a snadno se s ním manipuluje. Tento kočárek má pevný rám, dobré odpružení a pohodlné sportovní sezení.


15 - 20 tisíc


Naším absolutním favoritem v této cenové kategorii je kočárek Mutsy Nio. Jedná se o skvělého společníka, který se přizpůsobí jízdě ve městě, ale hravě zvládne i náročnější terén. Má velmi dobré odpružení a velmi snadno se složí do opravdu kompaktního tvaru. Sportovní nástavbu nasadíte jak po, tak i proti směru jízdy, a lze jsi sklopit do úplného lehu.


Pokud patříte mezi ty rodiče, kteří se budou pohybovat spíše v přírodě, výborný pro vás bude Mutsy Evo. Není tak skladný jako jeho brácha Mutsy Nio, o to je ale lepší v terénu. Je skvěle odpružen a sportovní nástavba splňujte stejné parametry jako u modelu Nio.


20 - 25 tisíc

 

V této cenové kategorii patří mezi nejoblíbenější kočárky Bugaboo Cameleon3+ a Mutsy Icon.


Cameleon3+ je ikonickým modelem slavné značky Bugaboo. Je prověřen léty i nesčetným množstvím rodičů, a tak jeho finální verze nabízí maximální komfort pro dítě i pro rodiče. Má velkou prostornou korbu a kolébkové sportovní sezení otočné po i proti směru jízdy. S ohledem na menší přední kolečka ho doporučujeme spíš jako městský kočárek.


Dalším oblíbeným kočárkem je Mutsy Icon, který je jedinečný svým systémem skládání, který z něj dělá nejskladnější kočárek ve své třídě. Je to skvělý městský kočárek, který si poradí i s občasným terénem. Sportovní sedák lze otočit po i proti směru jízdy a položit ho až do úplného lehu.


Do 25 tisíc máte nyní možnost pořídit i kočárek Thule Sleek, který svými vlastnostmi odpovídá prémiové kategorii kočárků. Je velmi stabilní, funkční a přizpůsobivý. Sportovní sezení můžete otočit dopředu i dozadu a v případě potřeby můžete z Thule Sleek udělat i sourozenecký kočárek. Má příjemně velká kolečka a skvělé odpružení, takže si poradí s městskou džunglí i lesní cestou.


25 - 35 tisíc


V rámci této, nejvyšší, cenové kategorie můžete vybírat z prémiových značek, jakými jsou Bugaboo, Cybex a Joolz.


Naším absolutním favoritem je kočárek Bugaboo Fox2. Jedná se o stabilní a robustní kočárek, který je ale velmi lehký. Se sportovní nástavbou váží pouhých 9,9 kg. Má výborné odpružení, poměrně velká kola a velmi snadno se s ním manipuluje, díky čemuž si s ním budete užívat jízdu ve městě i v přírodě. Má opravdu velkou korbičku a kolébkové sezení.

 

Dalším oblíbeným kočárkem z řad prémiových výrobců je Cybex Priam. Jedná se spíše o městský typ kočárku, který vyniká svým čistým a elegantním designem. Kočárek Priam je dobře odpružen, a tak na rovnějších površích nabízí hladkou a plynulou jízdu. Výhodou je snadné složení jednou rukou a dlouhá, rovná ložná plocha u sportovního sezení.


Dalším oblíbeným kočárkem v cenové kategorii kolem 30 tisíc je Joolz Day+. S ohledem na jeho odpružení a velikost kol ho lze zařadit také mezi spíš městské kočárky. Při procházkách městem a lehkým terénem nabízí příjemnou a pohodlnou jízdu pro dítě i rodiče. V porovnání s Bugaboo a Cybex je nejméně skladný. Má poměrně velkou hlubokou korbu a sportovní sedák kolébkového typu.Milí rodiče, věříme, že vám tento článek pomohl zorientovat se v nabídce těch nejlepších kočárků v rámci jednotlivých cenových kategorií. Pokud budete při výběru kočárku potřebovat s čímkoliv poradit, neváhejte se na nás obrátit.


Související články

Nejlepší kočárky (nejen) na jaro a léto

Nejlepší kočárky (nejen) na jaro a léto

Hledáte lehký, kompaktní a spolehlivý kočárek, se kterým prožijete bezstarostné jaro a léto? Potřebujete extra skladný kočárek na dovolenou, který se vejde na palubu letadla nebo i do mini kufru auta? Pak jste tady správně! V tomto článku najdete ověřené tipy na ty nejlepší kočárky (nejen) na jarní a letní dobrodružství. První sekci tvoří kočárky vhodné na palubu letadla, v té druhé pak najdete...

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

Osobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí