+420 774 997 898
Menu
Tento produkt je již vyprodán.
10 690,00
Kód položky: 29060CB

Parametry

Barva černá
Pohlaví U
Výrobce RÖMER

Vlastnosti produktu

Popis

Autosedačka Dual Fix M i-Size

Sedačka Dualfix M i-Size je flexibilní novinka mezi dětskými autosedačkami, která je vhodná pro děti od 61 do 105 cm. Díky rotaci o 360° lze autosedačku použít v obou směrech. A díky bočnímu natáčení ke dveřím auta je usazení a připoutání vašeho dítěte velmi snadné. Sedačky DUALFIX M i-SIZE vás ohromí nejen svými skvělými vlastnostmi, ale také svým designem, za který získaly ocenění – vaše jízda tak bude nejen bezpečná, ale i stylová.

Dlouho trvající pohodlí pro Vás i vaše dítě

Zatímco během prvních měsíců života vašeho dítěte využijete lehkou a přenosnou variantu dětské autosedačky, časem možná budete potřebovat autosedačku, která zůstane v autě. V takovém případě oceníte rotaci o 360°, která vám umožní dítě do sedačky snadno usadit a připoutat. Sedačka Dualfix M i-Size je vhodná pro děti od 61 cm a nabízí 12 naklápěcích poloh ve směru i proti směru jízdy a nastavitelnou ochranu proti rotaci pro maximální pohodlí až do věku 4 let.

Zajišťuje bezpečí každý den

Bezpečnost vašeho dítěte je hlavní prioritou. Proto v otázkách bezpečnosti v Römeru nedělají žádné kompromisy. Jejich interní standardy jsou ještě přísnější, než aktuální norma ECE R129 (i-Size). Sedačka Dualfix M i-Size je vybavena mnoha inovativními bezpečnostními funkcemi, jako je například optimalizovaná ochrana před bočním nárazem Sict inside, kterou dodává speciální ocelový prvek uvnitř sedačky. Patentovaný systém Pivot Link Isofix. Díky tomu mohou zajistit, že je vaše dítě dobře chráněno v případě jakéhokoliv nárazu, ať už zepředu, z boku nebo zezadu. To je něco, na co se můžete spolehnout.

Kvalita vyrobená v Německu

V Römeru jsoupřesvědčeni, že návrh a výroba produktů by se měly nacházet co nejblíže u sebe. Proto byla sedačka Dualfix M i-Size plně vyvinuta, navržena i vyrobena v Německu. Ke schválení také musela projít mnoha testy v moderní interní laboratoři pro nárazové zkoušky. Díky tomu mohou zákazníkům zaručit maximální možnou kvalitu. A to se netýká jenom součástí sedačky, ale i potahů a látek, které se všechny vyrábějí v Evropě. To všechno dělají proto, abychom mohli zajistit, že vaše i naše děti jsou na cestách vždy v bezpečí.

Technické parametry

  • rozměry: 48 x 44 x 74 cm (v x š x h)
  • váha: 15 kg

Hodnocení

0 (dosud nikdo nehodnotil) Přidání recenze produktu je podmíněna jeho nákupem.

Buďte první a ohodnoťte produkt. Hodnotit mohou pouze přihlášení zákazníci.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

DPD SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí