+420 774 997 898

Košík 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Dětský nábytek

Malé dítě vnímá svůj pokoj jako svět, kde se každá z jeho fantazií může stát realitou. Vždyť psací stůl se během chvíle snadno promění v nedobytný bunkr a každá skříň  představuje báječné místo pro úkryt v rámci nesmrtelné hry „na schovku". Podle výzkumů je pokojíček, o kterém sní každý malý kluk nebo holka, veselý, barevný, členitý a hlavně snadno přestavitelný.

 

 

 

 

 

Naproti tomu každý rodič ví, že židle bude později potřebná k tomu, aby na ní jeho syn trávil hodiny nad teorií relativity, aniž by ho bolela záda, a klasická skříň se jednoho dne bude muset proměnit v nafukovací šatník, kam se musí vejít nepřeberné množství životně důležitého oblečení vaší dcery.

 

Jaký nábytek je vhodný pro Vaše děti?

 

Především bezpečný, a tedy:


• vyrobený z kvalitních materiálů,
• zdravotně nezávadný,
odolný,
• snadno omyvatelný.

 

Všechna tato přísná kritéria naprosto splňuje například nábytek německé firmy Schardt, která má téměř stoletou tradici. V jejím sortimentu najdete postýlky, přebalovací komody, skříně či poličky. Vše v kvalitním provedení a nádherném designu.

 

Pokud máte doma starší děti, bezpečnost nábytku i vybavení jejich pokoje už pro vás zřejmě pomalu přestává být prioritou, ale stává se příjemným bonusem. Vy tak lépe oceníte ostatní vlastnosti nábytku. Třeba to, že všechen nábytek z naší nabídky je také funkční, kvalitní, pohodlný a má líbivý a stylový design.

 

Od postýlky po psací stůl

 

Protože výdaje na provoz vašich potomků budou stoupat s jejich věkem, vyplatí se při výběru dětského nábytku uvažovat ekonomicky a vybavit jim pokoj tak, abyste náklady na jeho koupi museli vynaložit pouze jednou. V praxi to znamená, pořídit do dětského pokoje takový nábytek, který bude růst spolu s vašimi dětmi a zároveň bude stále respektovat jejich stávající tělesné dispozice. Mezi velmi oblíbené patří tzv. rostoucí stoly německé značky Kettler

 

 

 

 

 

Pořiďte dětský nábytek u nás a přesvědčte se sami, že všechna požadovaná kritéria bezezbytku splňuje.

 

Co by v dětském pokojíčku nemělo chybět?

 

Základní vybavení dětského pokoje tvoří tento nábytek:


přebalovací komoda (později využitelný např. jako skříňka na hračky, oblečení),

postýlka (tu jedinou, až bude dítě větší, budete muset vyměnit),

skříň, šatník,

úložné prostory na hračky, regály a police,

• veselé doplňky.

 

 

Věříme, že na www.ondalek.cz najdete, co potřebujete, a přejeme, ať se vám z nábytku od nás podaří vytvořit onen pokojíček snů.


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

GEISPPL přepravní službaČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Platba kartou onlineBankovním převodemDobírka