+420 774 997 898
Menu

Ty nejkrásnější hračky pro chlapečky

Pojďte s námi objevit ty nejkrásnější hračky z našeho obchodu pro malé i větších chlapečky. Jestli vás blíž zajímá téma hraček a chcete nabýt nových informací, přečtěte si náš článek Jak vybrat správnou hračku.Hračky pro miminka


V období od narození do přibližně 6 měsíců je důležité pořizovat dětem hračky, které budou rozvíjet jejich zrak, sluch a také uchopovací dovednosti. Ideální jsou chrastítka nebo měkké hračky, které skvěle padnou do malých ručiček.

Plyšové hračky


Hračky z krásně měkoučkého a příjemného plyše jsou skvělým dárkem jak pro miminka, tak i pro větší dítka. Miminka je budou se zaujetím pozorovat a zkoumat svými prstíky, větší děti si pak z plyšové hračky udělají věrného kamaráda na usínání, procházky v kočárku nebo cesty autem.


Hračky pro rozvoj motoriky a logiky


Pro děti od půl roku přibližně do dvou let jsou ideální takové hračky, které pomáhají v rozvoji jejich logiky a motoriky - jemné i hrubé. Ideální jsou aktivní hračky, kostky, puzzle, vkládačky nebo hopsadla pro trénink balancu a pohybových schopností.


Dřevěné hračky


Pokud hledáte kvalitní, vkusnou a odolnou hračku s trvalou hodnotou, vsaďte na ty dřevěné. V našem obchodě najdete celou kategorii dřevěných hraček, ze kterých bude radost vybírat.


Auta, stroje a nářadí


Každého chlapečka zaručení potěší hračka v podobě autíčka, závodní dráhy nebo všelijakého nářadí. Pojďte objevit náš výběr těch nejhezčích hraček pro malé závodníky, opraváře a stavitele!

Hračky do vody


Hračky do vody patří mezi ty nejlepší dárky! Obyčejné koupání promění v nekonečnou zábavu a udělají z něj každodenní činnost, na kterou se bude váš chlapeček těšit.

Knížky pro chlapečky


Ať už pod vánočním stromečkem, anebo mezi narozeninovými dárky, by rozhodně neměla chybět knížka. V našem obchodě najdete krásně zpracované knížky pro miminka i větší děti - přesvědčte se sami.Související články

Jak vybrat správnou hračku?

Jak vybrat správnou hračku?

Hračky budou vaše děťátko doprovázet dnes a denně po několik let. Děti si rády hrají už od toho nejútlejšího věku, s přibývajícími měsíci a roky se pouze mění typ hraček, které je nejvíc zajímají. Hračky neposkytují dětem jen zábavu, ale také napomáhají v rozvoji všech potřebných dovedností – třeba motoriky, fantazie, kreativity, sociálních dovedností, ale také fyzických schopností....

Hračky pro malé stavitele a opraváře

Hračky pro malé stavitele a opraváře

Objevte výběr těch nejlepších hraček pro malé opraváře a stavitele! Máme nářadí, ponky, puzzle i zajímavé knížky.

Hračky pro milovníky aut a vláčků

Hračky pro milovníky aut a vláčků

Objevte království plné autíček, vláčků nebo závodních drah a vyberte pro svého chlapečka dárek, který si zamiluje.

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

GLS SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuČeská pošta | balíkovnaOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí