TAF TOYS Otočná knížka Black & White

Kód: 52428
Neohodnoceno
469 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
EXPRESNÍ DORUČENÍ
EXPRESNÍ DORUČENÍ
při objednání do 10 h.
KLUB ONDÁLEK
KLUB ONDÁLEK
DÁRKOVÉ POUKAZY
DÁRKOVÉ POUKAZY

Detailní popis produktu

Otočná knížka Black & White

Originální otočná knížka s krásnými ilustracemi motivů z přírody nabízí různé typy obrázků pro tři vývojová stádia dítěte. Vhodné pro děti od narození.

  • 0-2 měsíce: vysoce kontrastní, černobílé jednoduché obrázky, které podněcují rozvoj smyslů a emoční inteligence dítěte.
  • od 2 měsíců: výrazné obrázky, bezpečné zrcátko, hologramový třpytivý obrázek a chrasticí zvuk při otáčení jednotlivých stránek upoutají pozornost dítěte při hře na bříšku
  • od 6 měsíců si dítě dokáže samo vsedě otáčet a prohlížet obrázky, o kterých si můžete společně povídat

Technické parametry

  • rozměry: 19 x 14,50 x 22 cm

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dárky do 500 Kč – potěšení pro děti i rodiče za skvělou cenu
EAN: 0605566133850
Značka: TAF TOYS
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Společnost Taf Toys byla založena roku 1991. Hlavním cílem této firmy je vytvoření jedinečných vývojových hraček pro děti, které budou zábavné a nechají pracovat dětskou fantazii. Všechny hračky jsou navrhovány tak, aby podporovaly emocionální, kognitivní a tělesný vývoj během prvních dvou let života dítěte. Ve firmě dále věří, že na vývoj dítěte má také pozitivní vliv hudba, která je ideálním nástrojem pro uklidnění, pobavení, a dokonce podněcuje dětskou fantazii. Proto vytvořili širokou škálu vzorů, které obsahují různé melodické styly. V roce 1998 se stal partnerem firmy Alain Crozon, vzdělaný a vysoce kvalifikovaný návrhář, který zároveň pracuje jako vynálezce a spisovatel. Pro společnost Taf Toys vytváří veselé hračky v pestrých barvách, které zaujmou na první pohled. Prioritou této společnosti je pak bezpečnost. Všechny hračky procházejí přísným testováním v celém procesu vývoje. Veškeré výrobky pak splňují či dokonce překračují nejpřísnější mezinárodní normy.