+420 774 997 898
Menu

Jak postupovat při výběru Bugaboo Donkey3?

Datum:13.5.2019

Bugaboo Donkey3 je kočárek, který je připraven na víc. Na víc dobrodružství, na víc věcí, které s sebou na procházku vezmete, a v neposlední řadě na víc dětí. Donkey3 lze totiž snadno přeměnit z kočárku pro jedno dítě na kočárek pro sourozence nebo dvojčátka a naopak. Dalším benefitem tohoto kočárku je mnoho úložných prostorů a přihrádek na odkládání, díky kterým Donkey3 uveze spoustu věcí stejně jako oslík, po kterém ostatně dostal i své jméno. Bugaboo Donkey3 je praktický kočárek, který je vhodný pro jedno dítě, dvojčátka či dva různě staré sourozence. Čekáte-li dvojčátka, anebo první miminko a do pár let plánujete druhé, je pro vás Bugaboo Donkey3 tím pravým kočárkem! A my vám v následujícím článku poradíme, jak si ho správně sestavit!
 


1. Základní set

 
Prvním krokem při výběru modelu Donkey3 je základní set, skládající se ze samotného rámu, rámu sportovní sedačky, koleček (včetně krytů) a rukojeti. Na výběr máte ze dvou barev, ze stříbrné a černé.
 

2. Style Set


Součástí Style Setu je potah sportovní sedačky, potah hlubokého lůžka, postranní koš a nákupní koš.
 

3. Sluneční stříška


Finálním krokem při výběru kočárku Bugaboo Donkey3 je výběr sluneční stříšky. Ta je použitelná jak pro hluboké lůžko, tak i pro sportovní sedačku.
 
Těmito třemi kroky je vytvořen Donkey3 Mono - tedy verze pro jedno dítě.
 

4. Donkey3 Duo - verze pro sourozence

 
Chcete-li Bugaboo Donkey3 používat jako kočárek pro sourozence, tedy pro dvě různě staré děti, je potřeba zakoupit navíc rozšiřovací set, a další sluneční stříšku. Pokud oba sourozenci již sedí, je potřeba dokoupit také potah sedačky. V případě, že máte staršího sourozence a čekáte miminko, není nutné potah sedačky dokupovat. Potřebné lůžko a potah sedačky využijete ze Style setu.
 
 

5. Donkey3 Twin - verze pro dvojčata

 
Pokud máte dvojčátka, je k verzi Duo potřeba přikoupit navíc hluboké lůžko.
 
 

A co autosedačka?

 
Pomocí příslušných adaptérů můžete na kočárek Bugaboo Donkey3 připevnit autosedačku skupiny 0+. Adaptéry určené pro verzi pro jedno nebo dvě děti najdete tady
 

Další příslušenství

 
Pokud máte kočárek Bugaboo Donkey3 již sestavený, nezapomeňte se podívat i na praktické příslušenství z dílny této značky. Skvěle vám poslouží velkorysá přebalovací taška, držák nápojů nebo držák na telefon. V létě pak určitě oceníte prodyšnou sluneční stříšku nebo prodyšnou podložku.
 
 
Milí rodiče, věříme, že vám tento průvodce usnadnil výběr kočárku Bugaboo Donkey3 a že si sestavíte takový kousek, který vás bude spolehlivě provázet na všech cestách s vašimi dětmi.


Související články

Jak vybrat ten správný fusak?

Jak vybrat ten správný fusak?

V současné době existuje na trhu spousta fusaků různých značek, velikostí, designů a vyrobených z nepřeberného množství materiálů. Chápeme, že často může být náročné s v takové nabídce zorientovat a vybrat svému dítěti takový fusak, který nebude jen hezký na pohled, ale bude především funkční. Proto jsme pro vás připravili tento článek, který vám pomůže s výběrem takového fusaku, který splní maximum...

Vybíráme kočárek Bugaboo!

Vybíráme kočárek Bugaboo!

Nizozemské kočárky Bugaboo spojují nejvyšší kvalitu, funkčnost, praktičnost a propracovaný vzhled do jedinečného celku. Právě díky těmto vlastnostem se staly mezi rodiči i dětmi tak oblíbenými, že je potkáte takřka na celém světě. Propadli jste kouzlu kočárků Bugaboo a tápete, jaký model vybrat? Anebo vybíráte kočárek a Bugaboo je jednou z několika značek, které vás zaujaly? Pak je tento článek určen...

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

DPD SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí