+420 774 997 898

Košík 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Jak postupovat při výběru Bugaboo Donkey2?

Datum:13.5.2019

Bugaboo Donkey2 je kočárek, který je připraven na víc. Na víc dobrodružství, na víc věcí, které s sebou na procházku vezmete, a v neposlední řadě na víc dětí. Donkey2 lze totiž snadno přeměnit z kočárku pro jedno dítě na kočárek pro sourozence nebo dvojčátka a naopak. Dalším benefitem tohoto kočárku je mnoho úložných prostorů a přihrádek na odkládání, díky kterým Donkey2 uveze spoustu věcí stejně jako oslík, po kterém ostatně dostal i své jméno. Bugaboo Donkey2 je praktický kočárek, který je vhodný pro jedno dítě, dvojčátka či dva různě staré sourozence. Čekáte-li dvojčátka, anebo první miminko a do pár let plánujete druhé, je pro vás Bugaboo Donkey2 tím pravým kočárkem! A my vám v následujícím článku poradíme, jak si ho správně sestavit!
 

1. Základní set

 
Prvním krokem při výběru modelu Donkey2 je základní set, skládající se ze samotného rámu, rámu sportovní sedačky, koleček a rukojeti. Na výběr máte ze dvou barev, ze stříbrné a černé.
 

2. Style Set


Součástí Style Setu je potah sportovní sedačky, potah hlubokého lůžka, postranní koš a jeho potah, nákupní koš a pláštěnka.
 
 

3. Sluneční stříška


Finálním krokem při výběru kočárku Bugaboo Donkey2 je výběr sluneční stříšky. Ta je použitelná jak pro hluboké lůžko, tak i pro sportovní sedačku. 
Těmito třemi kroky je vytvořen Donkey2 Mono - tedy verze pro jedno dítě.
 

4. Donkey2 Duo - verze pro sourozence

 
Chcete-li Bugaboo Donkey2 používat jako kočárek pro sourozence, tedy pro dvě různě staré děti, je potřeba zakoupit navíc rozšiřovací set, potah sedačky a další sluneční stříšku.
 
 

5. Donkey2 Twin - verze pro dvojčata

 
Pokud máte dvojčátka, je k verzi Duo potřeba přikoupit navíc hluboké lůžko.
 
 

A co autosedačka?

 
Pomocí příslušných adaptérů můžete na kočárek Bugaboo Donkey2 připevnit autosedačku skupiny 0+. Adaptéry určené pro verzi pro jedno nebo dvě děti najdete tady
 

Další příslušenství

 
Pokud máte kočárek Bugaboo Donkey2 již sestavený, nezapomeňte se podívat i na praktické příslušenství z dílny této značky. Skvěle vám poslouží velkorysá přebalovací taška, držák nápojů nebo držák na telefon. V létě pak určitě oceníte prodyšnou sluneční stříšku nebo prodyšnou podložku.
 
 
Milí rodiče, věříme, že vám tento průvodce usnadnil výběr kočárku Bugaboo Donkey2 a že si sestavíte takový kousek, který vás bude spolehlivě provázet na všech cestách s vašimi dětmi.


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

GEIS CZČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Platba kartou onlineBankovním převodemDobírka