+420 774 997 898
Menu

Jak postupovat při výběru Bugaboo Donkey5?

Datum: 13.5. 2019

Bugaboo Donkey5 je kočárek, který je připraven na víc. Na víc dobrodružství, na víc věcí, které s sebou na procházku vezmete, a v neposlední řadě na víc dětí. Donkey5 lze totiž snadno přeměnit z kočárku pro jedno dítě na kočárek pro sourozence nebo dvojčátka a naopak. Dalším benefitem tohoto kočárku je mnoho úložných prostorů a přihrádek na odkládání, díky kterým Donkey5 uveze spoustu věcí stejně jako oslík, po kterém ostatně dostal i své jméno. Bugaboo Donkey5 je praktický kočárek, který je vhodný pro jedno dítě, dvojčátka či dva různě staré sourozence. Čekáte-li dvojčátka, anebo první miminko a do pár let plánujete druhé, je pro vás Bugaboo Donkey5 tím pravým kočárkem! A my vám v následujícím článku poradíme, jak si ho správně sestavit!
 

1.Kočárek pro jedno dítě (Mono)

Pokud plánujete používat kočárek Donkey5 pro jedno dítě s tím, že v budoucnu ho případně přeměníte na kočárek pro sourozence, stačí vám zakoupit kompletní kočárek Mono. Pokud se vám nelíbí nabízené barevné varianty, můžete si pořídit základní set a k němu stříšku dle vlastního výběru. Tu pak využijete na hluboké lůžko i sportovní sezení.
 


2. Kočárek pro dvojčátka (Twin)


Bugaboo Donkey5 Twin je vhodný také pro dvojčata, přičemž jsou obě vožena v hluboké korbě a později ve sportovní sedačce. Máte-li dvojčátka, existují dvě možnosti sestavení kočárku.


První možností je zakoupení kompletního kočárku, nástavce Duo a hlubokého lůžka. Anebo, pokud si chcete kočárek barevně uzpůsobit, pořizujte základní set, rozšiřovací set, hluboké lůžko a 2x sluneční stříšku.


Můžete také využít našich předpřipravených kočárků pro dvojčata v nejoblíbenějších barvách.


3. Kočárek pro sourozence (Duo)

Bugaboo Donkey5 Duo využijete v případě, že v  kočárku budete vozit dvě různě staré děti, a to buď jedno v hluboké korbě a druhé ve sportovní sedačce, anebo obě děti ve sportovní sedačce. Chcete-li kočárek Donkey5 využívat jako kočárek pro sourozence, je nutné pořídit kompletní kočárek a nástavec Duo, anebo (v případě, že si chcete vytvořit vlastní barevnou kombinaci) základní set, rozšiřovací set a 2x sluneční stříšku.


A co autosedačka?

Pomocí příslušných adaptérů můžete na kočárek Bugaboo Donkey5 připevnit autosedačku skupiny 0+. Adaptéry určené pro verzi pro jedno nebo dvě děti najdete tady

Další příslušenství

Pokud máte kočárek Bugaboo Donkey5 již sestavený, nezapomeňte se podívat i na praktické příslušenství z dílny této značky. Skvěle vám poslouží velkorysá přebalovací taška, držák nápojů nebo držák na telefon. V létě pak určitě oceníte prodyšnou sluneční stříšku nebo prodyšnou podložku.
 

 
Milí rodiče, věříme, že vám tento průvodce usnadnil výběr kočárku Bugaboo Donkey3 a že si sestavíte takový kousek, který vás bude spolehlivě provázet na všech cestách s vašimi dětmi.

Související články

Jak vybrat ten správný fusak?

Jak vybrat ten správný fusak?

V současné době existuje na trhu spousta fusaků různých značek, velikostí, designů a vyrobených z nepřeberného množství materiálů. Chápeme, že často může být náročné s v takové nabídce zorientovat a vybrat svému dítěti takový fusak, který nebude jen hezký na pohled, ale bude především funkční. Proto jsme pro vás připravili tento článek, který vám pomůže s výběrem takového fusaku, který splní maximum...

Vybíráme kočárek Bugaboo!

Vybíráme kočárek Bugaboo!

Nizozemské kočárky Bugaboo spojují nejvyšší kvalitu, funkčnost, praktičnost a propracovaný vzhled do jedinečného celku. Právě díky těmto vlastnostem se staly mezi rodiči i dětmi tak oblíbenými, že je potkáte takřka na celém světě. Propadli jste kouzlu kočárků Bugaboo a tápete, jaký model vybrat? Anebo vybíráte kočárek a Bugaboo je jednou z několika značek, které vás zaujaly? Pak je tento článek určen...

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

GLS SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuČeská pošta | balíkovnaOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí