+420 774 997 898
Menu

Jak postupovat při výběru Bugaboo Donkey5?

Datum:13.5.2019

Bugaboo Donkey5 je kočárek, který je připraven na víc. Na víc dobrodružství, na víc věcí, které s sebou na procházku vezmete, a v neposlední řadě na víc dětí. Donkey5 lze totiž snadno přeměnit z kočárku pro jedno dítě na kočárek pro sourozence nebo dvojčátka a naopak. Dalším benefitem tohoto kočárku je mnoho úložných prostorů a přihrádek na odkládání, díky kterým Donkey5 uveze spoustu věcí stejně jako oslík, po kterém ostatně dostal i své jméno. Bugaboo Donkey5 je praktický kočárek, který je vhodný pro jedno dítě, dvojčátka či dva různě staré sourozence. Čekáte-li dvojčátka, anebo první miminko a do pár let plánujete druhé, je pro vás Bugaboo Donkey5 tím pravým kočárkem! A my vám v následujícím článku poradíme, jak si ho správně sestavit!
 

1.Kočárek pro jedno dítě (Mono)

Pokud plánujete používat kočárek Donkey5 pro jedno dítě s tím, že v budoucnu ho případně přeměníte na kočárek pro sourozence, stačí vám zakoupit kompletní kočárek Mono. Pokud se vám nelíbí nabízené barevné varianty, můžete si pořídit základní set a k němu stříšku dle vlastního výběru. Tu pak využijete na hluboké lůžko i sportovní sezení.
 


2. Kočárek pro dvojčátka (Twin)


Bugaboo Donkey5 Twin je vhodný také pro dvojčata, přičemž jsou obě vožena v hluboké korbě a později ve sportovní sedačce. Máte-li dvojčátka, existují dvě možnosti sestavení kočárku.


První možností je zakoupení kompletního kočárku, nástavce Duo a hlubokého lůžka. Anebo, pokud si chcete kočárek barevně uzpůsobit, pořizujte základní set, rozšiřovací set, hluboké lůžko a 2x sluneční stříšku.


Můžete také využít našich předpřipravených kočárků pro dvojčata v nejoblíbenějších barvách.


3. Kočárek pro sourozence (Duo)

Bugaboo Donkey5 Duo využijete v případě, že v  kočárku budete vozit dvě různě staré děti, a to buď jedno v hluboké korbě a druhé ve sportovní sedačce, anebo obě děti ve sportovní sedačce. Chcete-li kočárek Donkey5 využívat jako kočárek pro sourozence, je nutné pořídit kompletní kočárek a nástavec Duo, anebo (v případě, že si chcete vytvořit vlastní barevnou kombinaci) základní set, rozšiřovací set a 2x sluneční stříšku.


A co autosedačka?

Pomocí příslušných adaptérů můžete na kočárek Bugaboo Donkey5 připevnit autosedačku skupiny 0+. Adaptéry určené pro verzi pro jedno nebo dvě děti najdete tady

Další příslušenství

Pokud máte kočárek Bugaboo Donkey5 již sestavený, nezapomeňte se podívat i na praktické příslušenství z dílny této značky. Skvěle vám poslouží velkorysá přebalovací taška, držák nápojů nebo držák na telefon. V létě pak určitě oceníte prodyšnou sluneční stříšku nebo prodyšnou podložku.
 

 
Milí rodiče, věříme, že vám tento průvodce usnadnil výběr kočárku Bugaboo Donkey3 a že si sestavíte takový kousek, který vás bude spolehlivě provázet na všech cestách s vašimi dětmi.

Související články

Jak vybrat ten správný fusak?

Jak vybrat ten správný fusak?

V současné době existuje na trhu spousta fusaků různých značek, velikostí, designů a vyrobených z nepřeberného množství materiálů. Chápeme, že často může být náročné s v takové nabídce zorientovat a vybrat svému dítěti takový fusak, který nebude jen hezký na pohled, ale bude především funkční. Proto jsme pro vás připravili tento článek, který vám pomůže s výběrem takového fusaku, který splní maximum...

Vybíráme kočárek Bugaboo!

Vybíráme kočárek Bugaboo!

Nizozemské kočárky Bugaboo spojují nejvyšší kvalitu, funkčnost, praktičnost a propracovaný vzhled do jedinečného celku. Právě díky těmto vlastnostem se staly mezi rodiči i dětmi tak oblíbenými, že je potkáte takřka na celém světě. Propadli jste kouzlu kočárků Bugaboo a tápete, jaký model vybrat? Anebo vybíráte kočárek a Bugaboo je jednou z několika značek, které vás zaujaly? Pak je tento článek určen...

Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

Osobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodemPlatba při převzetí