+420 774 997 898
0

Oblíbené produkty:

0

Košík 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Jak postupovat při výběru Bugaboo Bee5?

Kočárek Bugaboo Bee5 nabízí možnost maximálního přizpůsobení, díky kterému si můžete vytvořit kočárek přesně podle svých představ. Můžete si zvolit jednu z několika barev podvozku, potahu sedačky, potahu hlubokého lůžka, sluneční stříšky, rukojeti a dokonce i krytů kol! Popusťte uzdu své fantazie a vytvořte si jedinečný kočárek, který jen tak nepotkáte! Následující článek vám krok za krokem ukáže, jak při výběru tohoto modelu postupovat.
 

Jak Bee5 správně objednat?

 
Pokud budete kočárek Bugaboo Bee5 používat pro dítě starší 6 měsíců, které již samostatně sedí, musíte zakoupit celkem 3 části, a sice základní set, style set a sluneční stříšku.
 
 
Budete-li ho používat již od narození miminka, je potřeba zakoupit 4 části, a to základní set, style set, hluboké lůžko a sluneční stříšku.
 

1. Základní set

 
Prvním krokem při výběru modelu Bee5 je základní set, skládající se ze samotného rámu, sportovní sedačky, koleček a rukojeti. Na výběr máte ze dvou barev, ze stříbrné a černé.
 

2. Style Set


Součástí Style Setu je potah sportovní sedačky, potah rukojeti a madla, kryty kol, nákupní koš a pláštěnka.
 
 
 
 

3. Sluneční stříška


Dalším krokem při výběru kočárku Bugaboo Bee5 je výběr sluneční stříšky. Ta je použitelná jak pro hluboké lůžko, tak i pro sportovní sedačku. 
 
  

4. Hluboké lůžko

 
Chcete-li kočárek Bee5 využívat od narození svého miminka, další potřebnou součástí je hluboké lůžko.


 

A co autosedačka?

 
Pomocí příslušných adaptérů můžete na kočárek Bugaboo Bee5 připevnit autosedačku skupiny 0+. Pokud máte autosedačku značky Maxi Cosi, Cybex nebo BeSafe, použijte tento adaptér.
 

Další příslušenství

 
Pokud máte kočárek Bugaboo Bee5 již sestavený, nezapomeňte se podívat i na praktické příslušenství z dílny této značky. Skvěle vám poslouží velkorysá přebalovací taška, držák nápojů nebo držák na telefon. V létě pak určitě oceníte prodyšnou sluneční stříšku nebo prodyšnou podložku.
 

Kompatibilita s modelem Bee3

 
S modelem Bee5 je možné kombinovat i určité části jeho předchůdce, modelu Bee3. Kompatibilní je hluboké lůžko a také sluneční stříška. Ostatní díly z modelu Bee3 nebyly na použití na kočárku Bee5 testované a nedoporučuje se je s tímto modelem používat.
 
Milí rodiče, věříme, že vám tento průvodce usnadnil výběr kočárku Bugaboo Bee5 a že si sestavíte takový kousek, který všechny nadchne!


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

DPD SKČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Rychlým online bank. převodem GoPayPlatební kartou online GoPayKlasickým bankovním převodem