+420 774 997 898

Košík 0,00 0

Do dopravy zdarma zbýva 9999,- Kč
Menu

Jak postupovat při výběru Bugaboo Bee5?

Kočárek Bugaboo Bee5 nabízí možnost maximálního přizpůsobení, díky kterému si můžete vytvořit kočárek přesně podle svých představ. Můžete si zvolit jednu z několika barev podvozku, potahu sedačky, potahu hlubokého lůžka, sluneční stříšky, rukojeti a dokonce i krytů kol! Popusťte uzdu své fantazie a vytvořte si jedinečný kočárek, který jen tak nepotkáte! Následující článek vám krok za krokem ukáže, jak při výběru tohoto modelu postupovat.
 

Jak Bee5 správně objednat?

 
Pokud budete kočárek Bugaboo Bee5 používat pro dítě starší 6 měsíců, které již samostatně sedí, musíte zakoupit celkem 5 částí, a sice základní set, kryty kol, potah rukojeti, sluneční stříšku a potah sedačky.

Budete-li ho používat již od narození miminka, je potřeba zakoupit 7 částí, a to základní set, kryty kol, potah rukojeti, sluneční stříšku, potah sedačky a navíc základnu lůžka a potah hlubokého lůžka.
 

1. Základní set

 
Prvním krokem při výběru modelu Bee5 je základní set, skládající se ze samotného rámu, sportovní sedačky, koleček, rukojeti, nákupního koše a pláštěnky. Na výběr máte ze dvou barev, a sice ze stříbrné a černé.

                                      

2. Základna lůžka


Pokud plánujete v kočárku Bee5 vozit miminko od narození, nesmíte zapomenout na základnu lůžka. Její součástí je pevná základna, matrace a adaptéry pro uchycení na podvozek. Základna je vyráběna v univerzální černé barvě.
 

3. Potah hlubokého lůžka


Potah hlubokého lůžka je nezbytný pro sestavení kompletního hlubokého lůžka. Je tvořen límcem kolem hlubokého lůžka, kterým si volíte barevnost lůžka. V případě kočárku Bugaboo Bee5 je k dispozici v 6 barvách.
                                                       

4. Potah sedačky

 
Pro sportovní verzi je potřeba vybrat potah sedačky, který je nezbytnou částí pro sestavení funkčního kočárku. Tento potah je dostupný v 6 barvách.
                                                        

5. Sluneční stříška

 
Dalším krokem při výběru kočárku Bugaboo Bee5 je výběr sluneční stříšky. Ta je použitelná jak pro hluboké lůžko, tak i pro sportovní sedačku a vyrábí se v 11 barvách.
                                                       

6. Potah rukojeti

 
Rukojeť kočárku je potřeba doplnit potahem. Ten je vyroben z luxusní eko-kůže a je dostupný ve 3 barvách. 
                                                        

7. Kryty kol

 
U modelu Bee5 si můžete určit i barvu kol, kterou hravě změníte pomocí speciálních krytů na kola. Ty jsou dostupné v bílé a tmavě červené barvě. 
                                                        

Již sestavěné kočárky

 
Pokud vám jde z toho množství barevných kombinací hlava kolem, můžete si vybrat jeden ze tří již hotových kočárků. Vsaďte na osvědčené kombinace barev a vyberte si hotový kompletní kočárek Bugaboo Bee5! Již sestavené kočárky jsou k dispozici ve 3 barevných provedeních.
 

Kompatibilita s modelem Bee3

S modelem Bee5 je možné kombinovat i určité části jeho předchůdce, modelu Bee3. Kompatibilní je základna lůžka, potah hlubokého lůžka a také sluneční stříška. Ostatní díly z modelu Bee3 nebyly na použití na kočárku Bee5 testované a nedoporučuje se je s tímto modelem používat.
 
Milí rodiče, věříme, že vám tento průvodce usnadnil výběr kočárku Bugaboo Bee5 a že si sestavíte takový kousek, který všechny nadchne!


Odběr novinek

Nenechte si ujít žádnou slevu

Editace, odhlášení

Doprava využíváme osvědčených dopravců

GEISČeská pošta | balík do rukyČeská pošta | balík na poštuOsobní odběr

Platby nabízíme tyto platební metody

Platba kartou onlineBankovním převodemDobírka