GARANCE DORUČENÍ DO VÁNOC! Doručení do Vánoc garantujeme u produktů skladem a objednávek přijatých nejpozději 19.12. do 10:00 hod.

GOKI Dřevěná skládací věž

Kód: 22678
Exkluzivní
Neohodnoceno
349 Kč –28 %
GOKI Dřevěná skládací věž
349 Kč –28 % 249 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

DOPRAVA ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA
EXPRESNÍ DORUČENÍ
EXPRESNÍ DORUČENÍ
při objednání do 10 h.
KLUB ONDÁLEK
KLUB ONDÁLEK
DÁRKOVÉ POUKAZY
DÁRKOVÉ POUKAZY

Detailní popis produktu

Dřevěná skládací věž

Dřevěná věž má 6 různě velkých barevných kroužků. Navlékáním těchto kroužků na středovou tyč se malé děti učí soustředění, rozvíjí si jemnou motoriku a získávají další důležité dovednosti pro svůj zdravý vývoj.

Skládací věž je vyrobena ze dřeva, použité barvy a laky jsou nezávadné. Výška hračky je 12 cm.

Technické parametry

  • materiál: dřevo
  • rozměry: 12 cm
  • vhodné pro děti od 2 let

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky 3+ roky
EAN: 4013594589253
Značka: GOKI
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Firma Goki existuje na trhu již více jak 40 let. Dlouholetí zákaznící této společnosti ji označují jako kreativní dílnu. To těší nejen majitele, kterými jsou Gerhard Gollnest a Fritz-Rüdiger Kiesel, ale také designéry a další tvůrčí osoby. Firma Goki navrhuje své hračky s nadšením, zkušeností a hlavně s důrazem na jejich bezpečnost. Hračky jsou podrobovány zkouškám ve firemní laboratoři i v nezávislých institutech. Odpovídají přitom všem platným normám a často jsou ještě lepší. Některé hračky jsou také označeny nezávislými pečetěmi a známkami kvality, přičemž mezi nejvýznaměnjší patří spiel gut. Firma Goki dbá také na životní prostředí. Proto bere dřevo na výrobu svých produktů pouze tam, kde může opět dorůstat. Navíc splečnost každý rok věnuje nově narozenému dítěti v nejsevernější spolkové republice nový strom.