přebalovací pulty

Praktickou pomůckou pro maminky a tatínky může být i přebalovací pult. Ten bývá v domácnostech zpravidla součástí výbavy dětského pokojíčku nebo koupelny. Proč je dobré mít doma přebalovací pult? Hlavním argumentem pro pořízení dětského přebalovacího pultu je určitě hygiena. Díky němu Vám doma vznikne místo, kam můžete bez obav položit špinavé plenky. Nehrozí tak, že by se střevní bakterie miminka roznášely jinými členy Vaší rodiny po bytě, domu.

 

Není pult jako pult

 

Jako se od sebe liší mnohé kočárky, autosedačky, nebo dětské postýlky, není tomu jinak u  přebalovacích pultů. V dnešní době máte na výběr mezi dvěma základními druhy: plastový přebalovací pult a přebalovací komody.

Každý pult je kromě přebalovací plochy (splashe) vybaven i dalšími doplňky, které maminky jistě ocení. Pro plastové výrobky platí, že jejich výhodou bývá zpravidla lehká konstrukce. Maminky je můžou snadno přenést třeba mezi dětským pokojíčkem a koupelnou. Mnozí výrobci také myslí na to, kam se špinavými plenkami, u dětských pultů najdete také vaničky (poličky) na odkládání. Pokud přemýšlíte o přebalovacím pultu v podobě komody, může Vám skříňka sloužit mj. jako „zásobárna" nových dětských plenek.

Standardem se stávají i různé háčky, na které můžete zavěsit třeba ručník nebo osušku. Některé přebalovací pulty mají i menší kapsičky, do nichž se vejde třeba malý krém apod.

 

Kupte si domů kvalitní přebalovací pult!

čtěte více zde

X

Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo