příslušenství ke kočárkům

Najdete-li vhodný kočárek pro Vaše dítě, je nutné k němu pořídit ještě nezbytné vybavení. Baby Shop Ondálek Vám ve svém internetovém obchodě nabízí širokou škálu doplňků a příslušenství ke kočárkům. Některé z nich jsou univerzální, jiné jsou naopak určeny pouze pro výrobky jedné firmy. Mezi ty víceúčelové doplňky patří třeba fusaky, které můžete kromě jízdy v kočárku použít i v autosedačce. Nebo můžou v zimních měsících zcela nahradit zavinovačky. Populární jsou mezi rodiči i pláštěnky na kočárky.

Doplňky pro maminky

Mezi příslušenství ke kočárkům určené maminkám patří především přebalovací tašky či návleky na rukojeť. Přebalovací tašky umožňují maminkám mít vždy při sobě všechny důležité věci sloužící k péči o jejich miminko. V tašce jsou tyto nutnosti přehledně uspořádány a nechybí zde ani místo na mobil či organizér a další drobnosti. V zimě pak maminky zajisté ocení zateplené návleky na rukojeť, které nejen krásně zahřejí, ale také skvěle vypadají a rozzáří tak vzhled jejich kočárku.

Doplňky pro miminko

Následující příslušenství slouží především pro pohodlí či ochranu miminka.

Fusaky a zavinovačky

Fusaky a zavinovačky jsou víceúčelové, a tak je můžete použít kromě kočárku například i v autosedačce. Námi nabízené fusaky a zavinovačky jsou nápadité, funkční a nabízené v pestré škále, ze které si každý vybere ten správný kousek pro své dítě. Za zmínku stojí především produkty holandské společnosti LODGER, které Vás nadchnou pro svoji špičkovou kvalitu, originalitu a praktičnost.

Adaptéry

V nabídce našeho Baby Shopu najdete i adaptéry, díky nimž lze zajistit možnost kombinování produktů, především kočárků a autosedaček, mezi sebou.

Ochrana proti slunci, dešti i hmyzu

Výrobci dětských kočárků nezapomínají ani na ochranu dětí před sluníčkem, přesněji před ultrafialovým zářením. V naší nabídce najdete mnoho modelů slunečníků a clon pro dětské kočárky. Na ochranu proti UV záření narazíte také u některých dětských kočárků, jejichž výrobci nechávají zabudovat UV filtr přímo do stříšky kočárku. Proti nepřízni počasí ochrání Vaše děti pláštěnka na kočárek, kterou lze v případě potřeby snadno a rychle připnout ke kočárku a zamezit tak dešti či sněhu, aby Vaše děťátko obtěžoval. Dalším faktorem, který může Vaše dítě ohrozit je hmyz. Výrobci na tento problém samozřejmě mysleli, a tak nabízejí ke svým kočárkům i moskytiéry

Nánožníky

Nánožníky pak poskytují dětem ochranu v případě chladnějšího počasí, kdy chcete jim chcete udržet nohy v teple, a nebo, fouká-li nepříjemný vítr.

Stupátka na kočárek

K některým dětským kočárkům můžete dokoupit i tzv. stupátko, které ocení hlavně starší sourozenci, kteří sice již dokážou bez problémů ujít delší vzdálenosti, ale někdy se přeci jen unaví. Když Váš malý cestovatel nebude moci jít dál, nebo se bude prostě chtít jen povozit, stoupne si na stupátko, chytí se rukojeti kočárku a může se nechat vézt spolu se svým mladším sourozencem.

 

Užijte si Vy i Vaše dítě maximální pohodlí!

čtěte více zde

X

Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo