NAŠE PRODEJNA

 

Moderní, stylová prodejna s dobrou dopravní dostupností

 

Myslíte si, že si Vaše dítě zaslouží kvalitu a komfort? Chcete pro svého drobečka to nejlepší, co mu můžete nabídnout? Možná se Vám už stalo, že výrobek zakoupený přes internet nesplnil Vaše očekávání. Hledáte obchod, ve kterém určitě dostanete kvalitní zboží a vše si můžete prohlédnout na vlastní oči?

 

Přijeďte nás navštívit do Průmyslové zóny Cheb do plně klimatizované kamenné prodejny Ondálek o prodejní ploše 300 m2. Prodejna splňuje veškeré standardy a disponuje výborným zázemím pro zákazníky - 20 parkovacích míst, WC pro zákazníky, přebalovací místnost, dětský koutekSídlo prodejny bylo zvoleno i s ohledem na zákazníky z jiných měst, tedy na okraji města Cheb v Průmyslové zóně, v bezprostřední blízkosti rychlostní silnice R6.

 

 

 

V.I.P. service a personál s osobním přístupem

 

Příjemný personál s osobním přístupem, VIP servis a výjimečná nabídka služeb a zboží – to je stručná charakteristika stylové prodejny OndálekVyužijte nabídky individuálního přístupu – domluvte si telefonicky termín Vaší návštěvy a naše prodejní asistentka bude k dispozici pouze Vám!  Každý zákazník je pro nás VIP!

 

 

- Možnost individuální cenové nabídky.

- Služba zdarma – návrh designově sladěné textilní výbavy ke kočárku.

- Možnost slevy při zakoupení kompletní výbavy.

- Možnost ponechání kočárku na našem skladu až do porodu.

- Montáž autosedaček do auta, možnost vyzkoušení složeného kočárku do auta.

- Po dobu vyřizování reklamace možnost zapůjčení značkového servisního kočárku.

 

Ucelený sortiment pouze renomovaných značek

 

Dětský obchod Ondálek prodává kočárky, autosedačky, potřeby pro kojence a malé děti, odrážedla, kola a outdoorové oblečení a boty pro děti do cca 8 let. U nás si určitě vyberete i tehdy, pokud máte na výrobky pro děti vysoké nároky. Celý prodejní tým našeho obchodu se snaží vybírat a zařazovat do nabídky pouze ověřené produkty velmi dobré kvality a s dobrým servisem pro zákazníka.

 

 

Hledáte-li opravdovou kvalitu,funkčnost a design, přijeďte si prohlédnout jednotlivé výrobky značky Lodger  (pro svoje děti si ji oblíbili například Simona Krainová, Marta Jandová, Aňa Geisslerová nebo Tomáš Klus). Tato nizozemská firma je oblíbená díky fusakům a zavinovačkám, které se hodí do každého kočárku a autosedačky, v jejím sortimentu ale najdete i multifunkční nosítko, osušky, bodýčka, deky a spací pytle.  

 

 

Chcete pro vaše dítě golfky, se kterými jezdí Brad Pitt?

 

Nejoblíbenější značkou golfových holí se u světových ale i českých celebrit stala britská značka Maclaren. Kočárky Maclaren používají při cestování se svými dětmi např. Heidi Klum, Angelina Jolie, Sarah Jessica Parker, Rod Stewart nebo Sandra Bullock. Staňte se i Vy na chvíli celebritou a dopřejte svému dítěti pohodlnou jízdu v kočárku Maclaren s doživotní zárukou na konstrukci a nosností 25 kg! Všechny typy golfových holí Maclaren jsou vystaveny v naší kamenné prodejně.

 

A ještě něco navíc…

 

Nově jsme do sortimentu zařadili outdoorové oblečení a obuv. Vaše děti si mohou vyzkoušet přímo na prodejně  boty ve velikostech 22 – 35 a outdoorové funkční oblečení ve velikostech 80 – 146. Seznamte se s produkty společností Reima, The North Face, Salomon, Sorel, Didriksons1913 nebo Columbia a nechte se inspirovat při výběru takového oblečení a obuvi, které zajistí Vašim dětem teplo, pohodlí a sucho i v dobách méně příznivého počasí. 

 

 

Podtrženo, sečteno:

- 300 m2 prodejní plochy

- skvělá dostupnost

- 20 parkovacích míst

- příjemný personál s osobním přístupem

- kvalitní prezentace nabízených značek

- možnost individuální cenové nabídky

- možnost slevy při zakoupení kompletní výbavy

- hrací koutek pro děti

- přebalovací místnost a WC pro zákazníky

 

X

Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo