KLUB ONDÁLEK

Záleží nám na tom, abyste si k nám i nadále zachovali důvěru a zároveň vám nabízíme jasnou volbu!

 

Dopravu zdarma, stálou slevu až 10%, VIP servis, možnost nakupovat až o 50% levněji.

Tohle všechno můžete získat, když se zaregistrujete do Klubu Ondálek! Zcela zdarma, dokonce bez předešlých nákupů u nás...

Staňte se naším Věrným zákazníkem!

Stačí vyplnit registrační formulář anebo zajít osobně do naší kamenné prodejny v Chebu, kde Vám s registrací  pomůže náš příjemný personál. 

 

  

Výhody a podmínky Věrnostního programu Klubu Ondálek:

 

Pro všechny registrované zákazníky v rámci České republiky poskytujeme DOPRAVU ZDARMA (POZOR! neplatí pro přepravu nábytku!)

Pokud se zaregistrujete do Klubu Ondálek, tak již po prvním nákupu  získáváte  slevu na další nákupy ve výši 2 %.

Jestliže váš nákup přesáhne 5000,- Kč, sleva na další nákupy stoupá na 5 %.

Po dosažení hranice 25000,- Kč již máte nárok na 7 % slevu.

A až se vyšplhají Vaše nákupy nad hranici 50000,- Kč, získáváte u nás stálou slevu 10 %!

Možnost nakupovat v rámci našich akcí pro věrné zákazníky třeba až o 50% levněji!

Pravidelné zasílání našeho newsletteru s akcemi, novinkami a slevami.

 

Samozřejmostí je pak služba VIP zákazníkům, poradenství, odborná konzultace, či barevné sladění doplňků ke kočárku, popřípadě celé výbavičky!

 

Zaujaly Vás takto výhodně nastavené nákupní podmínky? Zaregistrujte se do Klubu Ondálek!

 

Všeobecné podmínky:

Načtené platby zahrnují nákup v Ondálek baby & outdoor (v kamenné prodejně i na e-shopu www.ondalek.cz ). Slevu je možné uplatnit od následujícího dne po dosažení limitu, který je pro ni potřeba viz. výše. Při nákupu přes internet (po přihlášení se do svého účtu) se útrata na Vaši Věrnostní kartu (dále jen VK) načítá automaticky. Při nákupu v kamenné prodejně provede načtení personál osobně. Vaše VK Vám v případě registrace přes internet bude zaslána poštou, při registraci v kamenné prodejně Vám ji předá prodávající. Při nákupu přes internet je pro načtení bodů nutné se přihlásit na svůj účet, objednávka zboží pak probíhá standardně. V obchodě je třeba VK předkládat před nákupem. Od září roku 2012, kdy jsme pro vás začali Věrnostní program připravovat, měli registrovaní zákazníci naší kamenné prodejny jedinečnou možnost sbírat body na svou budoucí VK. Vyhrazujeme si právo zpětně neposkytovat žádné slevy vyplývající z výše Vašeho kreditu na VK. Vaše stálá sleva vyplývající z aktuální útraty na vašem Věrnostním účtu se může sčítat pouze s aktuálními slevami u produktů na našem e-shopu anebo v naší kamenné prodejně, nikoliv se slevami externího charakteru. Děkujeme za pochopení. 

 

 

 

 

X

Přihlášení zákazníka

Zapomenuté heslo